Načítání...

Něco o mně

Jsem nesmírně šťastný, že právě v tomto okamžiku s Vámi mohu sdílet několik vět o sobě.

S rodinou bydlíme v Chomutově, kde žiji od svých 2 let. Vystudoval jsem zde jak základní, tak střední školu. Nebaví mě nicnedělání  …. miluji "fyzický" pohyb .... sport, hlavně fotbal, který hraji od dětství. Odsud mám rád kolektiv, lidi samotné, spolupráci, legraci  …. jsem obyčejný člověk jako Vy. 

Realitám se věnuji od roku 2010 a dovedl mě sem život samotný. Po x letech strávených v roli zaměstnance, kdy jsem si na různých pozicích v několika společnostech „nabil nos“ (více osobně, třeba při kávě ), což se opakovalo několikrát za sebou, jsem sám na sobě zjistil, že být zaměstnancem není pro mě to pravé a že to není ve skutečnosti taková jistota, jak se na první pohled zdá.

Cestu do světa realit mi ukázal autor knihy „Bohatý táta, chudý táta“, Robert Kiyosaki. Mým cílem bylo stát se realitním investorem. Jak nejlépe získat zkušenosti než v samotném dění tohoto oboru? Od počátku spolupracuji se společností RE/MAX, konkrétně s chomutovskou kanceláří, kde jsem začínal na vedlejší činnost ke svému tehdejšímu povolání. To se po dvou letech změnilo a realitám se dodnes věnuji naplno.

To nejcennější co jsem nasbíral k dnešnímu dni, jsou osobní zkušenosti ve spousta zrealizovaných obchodech a to jak s nemovitostmi určenými k vlastnímu bydlení (byty, domy ….), tak komerčními nemovitostmi, které generují různým způsobem příjem. Sám osobně jsem si prošel a stále procházím obě dvě strany samotného obchodu. Kromě toho, že obchod zprostředkovávám, jsem kolikrát také v samotné roli prodávajícího a kupujícího. Na základě těchto skutečností se dokáži s jistotou vcítit do Vaší role ..... teorie a praxe je obrovský rozdíl. Ve spoustě obchodů jsem se věnoval a věnuji také nemovitostem v insolvencích a exekucích.

Tím, že žijeme v Chomutově, zaměřuji se automaticky na tuto oblast, popř. okolí. Kdykoliv, ale také rád vyhovím poptávce či nabídce v lokalitách jiných, což se dělo a děje neustále.

To, co mě na tom všem nejvíce naplňuje a je to zároveň mou prioritou a věřím, že většiny lidí poskytující jakékoliv služby druhé straně, je uspokojit Vaše potřeby, přání, sny, cíle …. Tím hlavním, kdo je v tomto obchodě nejdůležitější, jste pouze a jedině Vy, nikdo jiný.

Proto je mým cílem vybudování si důvěry z Vaší strany vůči mně, upevnění a prohloubení vztahů s tím, že když přijde situace řešit do budoucna cokoliv spojené s nemovitostmi, nenapadne Vás či Vaše okolí nikdo jiný než Váš osobní realitní makléř

 

                                                                            František Žikeš

Proč právě se mnou?

ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE

Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

František Žikeš
13
let zkušeností v oboru
490 +
klientů
245 +
realizovaných transakcí

Způsob mé práce

Standardní nástroje, které osobně používám. 

Proč právě tyto?

Cíl je prodat POKAŽDÉ, CO NEJRYCHLEJI a ZA CO NEJVYŠŠÍ CENU. 

 

1. Ocenění nemovitosti 

Jedna z nejdůležitějších věcí, která rozhoduje o tom, za jakou cenu se ve skutečnosti nemovitost prodá.

(porovnání aktuálně nabízených, srovnatelných nemovitostí / přehled skutečně prodaných nemovitostí o stejné rozloze,  lokalitě a stavu ... přístup do katastru nemovitostí / výpočet postavení úplně nové totožné nemovitosti o stejné rozloze ve standardním stavu ... domy, budovy / u výnosových nemovitostí výpočet aktuální hodnoty ... činžovní domy, komerční budovy …)

 

2. Profesionální fotografie

Stále platí, že ze všech nástrojů tvoří fotografie až 80%, na které se zájemce zaměřuje.

Ondrej_Pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_1-8   
Ondrej_Pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_1

 

 3. Půdorysy

V dnešní době nezbytná součást jakékoliv nabídky .... zájemce musí mít představu o dispozici a samotném prostoru nemovitosti.

m3608-rdprizemi3d_sladkova_21d

 

4. 3D scan nemovitosti

Jeden z nejmodernějších nástrojů pro prezentaci a zviditelnění nemovitosti. Šetří čas zájemců, kteří si mohou nemovitost projít krok po kroku vč. všech detailů z "pohodlí svého domova" a mají téměř jasnou představu o dané nemovitosti.

 

 5. Videoprohlídky

Nemovitost s videoprohlídkou má více zobrazení v porovnání s jinými nabídkami. Dobrá videoprohlídka může výrazně zrychlit prodej nemovitosti za nejlepší možnou cenu a v krátkém čase najít vhodné kupující.

 

 

  6. Stránka nemovitosti

Vaše nemovitost bude mít svou vlastní stránku pro prezentaci, čímž se opět zvyšuje šance úspěšného prodeje .... jednodušší sdílení nemovitosti na sociálních sítí = více lidí, kteří se k nemovitosti dostanou.

 

rsz_snimek_obrazovky_2021-02-26_v_191857

 

 7. Reklama na sociálních sítích

Kdo v dnešní době sociálních sítí tento nástroj nevyúžívá, jako by prostě nebyl. Zvyšuje dosah inzerce, čímž se docílí většího počtu potenciálních zájemců, rozšiřuje se povědomí o Vaší nabídce, prodej se kolikrát urychlí a navíc se stává nemovitost atraktivní, moderní a nejen pro mladší generace srozumitelnou formou

 

bb

 

 

Realizované zakázky

Všechny nemovitosti

Reference

Všechny reference

Nejnovější články

Proč je důležité mít správně nastavené zálohy na energie u vaší nemovitosti?
28. 10. 2023

Proč je důležité mít správně nastavené zálohy na energie u vaší nemovitosti?

Zálohy na energie se staly v posledních letech středem pozornosti mnoha domácností v České republice. Vzhledem k vysokým cenám za energie je mnozí z nás začali řešit více, než kdy dříve. Na konci tohoto roku však končí vládou stanovené energetické stropy a je třeba této problematice opět věnovat pozornost. Zároveň velcí dodavatelé snižují ceny jak u fixovaných, tak nefixovaných produktů. Nyní je tedy klíčový čas zhodnotit, jestli jsou vaše zálohy nastaveny správně.

Kolik peněz můžete skutečně chtít za svou nemovitost?
29. 09. 2023

Kolik peněz můžete skutečně chtít za svou nemovitost?

Jedním z nejvíce emocionálně nabitých okamžiků v životě je prodej nemovitosti. Často je nemovitost spojená s mnoha vzpomínkami, úsilím a investicemi do úprav, které jsme v průběhu let provedli. Není tak divu, že když přijde čas na určení ceny, máme mnohdy přehnaná očekávání.

Velmi často se setkávám s tím, že lidé očekávají za svou nemovitost vyšší částku, než je její skutečná tržní hodnota. Každý by měl mít realistické představy o tom, kolik může za svůj dům, byt či pozemek požadovat. Jedním z klíčových faktorů v této oblasti jsou emoce a vzpomínky majitelů, které zasahují do objektivního hodnocení ceny. V tomto článku vám přiblížím, proč se někdy tyto odhady od reality tak liší.

Co můžete dělat, když máte nepřizpůsobivé sousedy?
04. 09. 2023

Co můžete dělat, když máte nepřizpůsobivé sousedy?

Kromě výběru správné nemovitosti je pro spokojené bydlení důležité mít i dobré sousedy. Ať už bydlíte v bytě nebo v domě, mít dobré sousedy je k nezaplacení. Vždyť hluční nebo problémoví sousedé mohou vážně poškodit vztahy a ovlivnit kvalitu bydlení a života jako takového. Zvláště pokud bydlíte v bytovém domě, kde se sousedům a jejich zvykům nelze tak snadno vyhnout. Dá se s tím něco dělat?

Všechny články

E-book

Krok za krokem, jak prodat sami svou nemovitost a neprodělat statisíce nebo dokonce o nemovitost přijít

zpracováním osobních údajů

Kontakt

 

V případě zájmu o mé služby, jsem Vám k dispozici  .... piště, volejte. Kdykoliv se s Vámi rád sejdu a pomohu. 

Kontaktní formulář

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení