Profesionální přístup a empatie. Tak by se dal shrnout můj názor. Málo kdy se člověk může setkat s někým, kdo by svou práci vykonával s takovým nasazením a nad rámec svých povinností. Kdyby bylo takovýchto lidí na světě více, tak by mohl být ještě v pořádku. Firma REMAX má opravdové štěstí, že za ní jedná právě pan Žikeš. Kdybych mohl doporučit, tak před dalším obchodem si vyberu opět jeho. I to, že neměl problém překonávat vzdálenost a vedl obě strany jako neznalé k dosažení cíle. To co řekl platilo a bylo pochopitelné. Jestli můžu tak firmě říkám: važte si ho, hýčkejte a opečovávejte. Dejte mu ocenění a velikou odměnu, protože vám dělá opravdu dobré jméno. Ještě jednou panu Žikešovi děkuji a přeji mu spoustu dalších pracovních a samozřejmě i životních úspěchů.
Díky panu Žikešovi proběhl prodej bytu k mé naprosté spokojenosti. Vřele doporučuji.
Spolupráce s panem Žikešem byla ve všech směrech vynikající. Velmi rychle vytvořil zajímavé a konkrétní prezentační video pro prodej bytu, takže případný zájemce o koupi měl veškeré potřebné informace. Dále se mnou a bratrem komunikoval rychle, slušně a efektivně. Je to profesionál na svém místě. Děkujeme mu tímto za jeho přístup
Chtěli bychom touto cestou poděkovat makléři panu Františkovi Žikešovi za jeho profesionální přístup při koupi nemovitosti. Nic z jeho strany nebyl problém. Vše vysvětlil, poradil a komunikace s ním byla opravdu na velice vysoké úrovni. Je to člověk na svém místě a realitní kancelář by si měla takového makléře opravdu hýčkat a vážit. Ještě jednou panu Žikešovi děkujeme.
Makléř je znalý na realitním trhu a má přehled o cenách nemovitostí. Lidský přístup a trpělivost je velkým kladem. Rychlá reakce na korespondenci a velmi slušné a příjemné chování, je přínosem pro uzavření obchodu.
Koupě bytu s panem Žikešem byla velmi příjemná zkušenost. Vše srozumitelně vysvětlil, vystupoval profesionálně a zodpověděl všechny moje dotazy. Mohu vřele doporučit.
Vážený pane Žikeši, chceme Vám ještě jednou velice poděkovat za Vaše služby. Byli jsem velmi spokojeni. Pro všechny můžeme jen doporučit. Naprosto profesionální přístup, korektnost a ochota při prodeji naší nemovitosti.
Chci Vám ještě jednou moc poděkovat za prodej mého bytu. Jak víte, ani jeden jsme nečekali, že se prodá tak brzy a za velice dobrou cenu. Ale je vidět, že Vaše schopnosti jsou na velice dobré úrovni. I prezentace bytu byla famózní, hned bych se nastěhovala zpět. Opravdu Vám moc děkuji a přeji do budoucna jen úspěchy a zdařilé obchody.
Velice děkujeme panu Žikešovi za úžasný a profesionální přístup při prodeji bytu po mém zemřelém tatínkovi. Vše proběhlo rychle a pro nás velmi jednoduše. Ušetřil nám spoustu času i starostí. Přejeme hodně štěstí a spoustu spokojených klientů. Právě takových, jako jsme my ?.
Chci Vám touto cestou poděkovat za Vaší práci a pomoc, kterou jste mi poskytl při nákupu bytu na Střekově. Ještě jednou tedy děkuji za přípravu veškerých dokumentů, pomoci při prohlídce a že celá transakce proběhla rychle a hladce. Jsem rád, že i v tomto oboru existují odborníci.
Vše bylo provedeno s profesionálním přístupem a rychlostí. Během procesu nákupu nemovitosti nevznikly žádné potíže. Komunikace byla skvělá a ochotu hodnotím na nejvyšší úrovni. Celkově jsem byl velmi spokojen.
Tímto bych chtěl poděkovat panu Žikešovi za profesionální přístup při prodeji mého družstevního podílu na bytu v Teplicích. Na základě plné moci, kterou jsem podepsal p. Žikešovi, zajistil prodej od začátku až do konce a to bez mé účasti, což mi vzhledem k mé pracovní vytíženosti velmi pomohlo. Ještě jednou děkuji za profesionální přístup a rychlý prodej, Vaše služby bych určitě doporučil.
Neměla jsem žádnou zkušenost s prodejem nemovitosti. Netušila jsem, kterou z řady realitních kanceláří vybrat. Na doporučení svého známého jsem oslovila pana Františka Žikeše a mohu jeho služby vřele doporučit. Jeho přístup byl naprosto profesionální, perfektní, zároveň velice vstřícný a lidský. Moc děkuji. Spokojená klientka s prodejem bytu v Chomutově
Děkuji panu Žikešovi za profesionalitu, ochotu a vstřícný přístup . Nejvíce oceňuji pružnou komunikaci v kteroukoliv denní dobu, aktivní pomoc a podporu při řešení neočekávané mimořádné situace. Setkal jsem se již s několika makléři a pan Žikeš patří k těm nejlepším po profesionální i lidské stránce.
Chci Vám poděkovat za vstřícný a profesionální přístup při koupi bytu. Vím, že jsem komplikovanější zákazník, jelikož hodně cestuji, sejít se a něco vyřešit je dost složité. Vy jste nikdy neměl problém řešit věci o víkendu nebo navečer. Takových "ochotných profíků" už moc není. Moc si Vašeho přístupu vážím a všem přeji, aby mohli spolupracovat s takovým člověkem, jako jste Vy. Děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.
Chtěl bych poděkovat panu Žikešovi za perfektní spolupráci a servis při prodeji bytu. Pan Žikeš byl velmi ochotný, vstřícný a profesionální. Pomohl mi vyřešit i další věci okolo, které bych sám řešil poměrně komplikovaně.
Z důvodu úmrtí rodičů jsme řešili pronájem či prodej bytu. Po rychlé domluvě s panem Františkem Žikešem jsme se sešli na první schůzce, kde nám byl podrobně vysvětlen návrh na pronájem a prodej bytu. Po rozhodnutí prodeje se rozjela inzerce, nafocení bytu a video nabídka. Do měsíce byl byt prodán. Komunikace po telefonu a mailech byla precizní. O vše se postaral sám a my byli bez starostí. A to vč. přepsání bytu na katastru, na bytové správně a energiích. Vřele doporučujeme pana Žikeše pro jeho zkušenosti a pohodové jednání.
Ráda bych tímto poděkovala za naprostou profesionalitu. Díky panu Žikešovi proběhlo vše bez zbytečných starostí a v naprosté pohodě. Úspora času, kterou mi spolupráce přinesla, je jistě příjemným bonusem.
Velká spokojenost, vše probíhalo tak jak jsme si představovali. Naprosto profesionálně a v klidu, výborná zkušenost. Děkujeme.
Vážený pane Žikeši, chceme Vám ještě jednou velice poděkovat za Vaše služby. Všechno proběhlo přesně podle našich dohod, bez problémů a ve velice krátkém čase. Byli jsme maximálně spokojeni a určitě Vás rádi doporučíme dál. Ještě jednou velké díky!
Ještě jednou děkujeme za Vaše služby a vstřícnost. Vše proběhlo rychle a hladce. Ostatním Vás můžeme jednoznačně doporučit. Ať se daří!
pane Žikeši, moc Vám děkujeme za příjemnou spolupráci při prodeji bytu a za trpělivost s námi. Moc si toho vážíme. Komunikace s počítačem není naše hobby a Vy jste nám hodně pomohl. Za vše ještě jednou děkujeme a snad někdy naviděnou.
Vše proběhlo na profesionální úrovni a rychle. Při koupi nemovitosti nebyl problém. Komunikace, ochota na jedničku. Opravdu jsem byl velmi spokojen. Pana Žikeše mohu jen doporučit!
Jsem velmi spokojen za vykonanou práci, rychlé jednání a profesionální přístup pana Žikeše. Prostě pán na svém místě. Ještě jednou děkuji za vše.
Váš pracovní přístup je super. Pokud budu něco prodávat, budu kontaktovat jenom pana Žikeše.
Vřele doporučujeme. Naprosto profesionální přístup, korektnost a rychlost prodeje naší nemovitosti neskutečná. Pan Žikeš je rozhodně profesionál na svém místě. Vždycky jen jeho, děkujeme
Měli jsme v rodině osobní důvody k prodeji našeho družstevního bytu v Chomutově. Po zhodnocení komu svěřit prodej našeho bytu, abychom měli jistotu, že o vše bude skvěle postaráno, padla volba na pana Františka Žikeše, se kterým jsme měli již v minulosti dobrou zkušenost. Po oslovení pana makléře mě překvapila reakce - asi během hodinky mi už volal s návrhem termínu naší schůzky. Domluvili jsme na podrobnostech a pak vše již běželo jako po drátkách. Prodávali jsme byt v obtížné době, kdy trh s byty stagnoval. O to více jsme byli překvapeni, že nám pan Žikeš volal už po měsíci, že byt má kupce. Od začátku prodeje, až po finální předání bytu novému majiteli probíhalo vše precizně. O vše se pan makléř postaral a my měli vše bez starostí. Vřele doporučuji makléře pana Františka Žikeše.
S naší spoluprací jsem byla velice spokojená, profesionální a přátelský přístup. Těším se na další spolupráci s Vámi. Ještě jednou mnohokrát děkuji za Vaši péči.
S panem Žikešem spolupracujeme již několik let a pokaždé jsme byli s jeho prací velmi spokojeni. Oceňujeme jeho profesionalitu, vstřícnost a rychle řešení všech případných komplikací. Je znalý ve svém oboru a tak se něj můžeme vždy spolehnout.
Moc děkuji za profesionalitu, ochotu a rychlost jednání panu Žikešovi. Byla jsem velmi spokojena..
Při prodeji nemovitosti, jsem byl u pana Žikeše spokojen. Jeho rychlé jednání, vstřícný přístup, při dohodách, osobních schůzek a přehled v postupech nutných v realizaci prodeje nemovitosti, vedl k úspěšnému dokončení celého obchodu.
Děkuji Vám za poskytnutí perfektních realitních služeb. Od začátku do konce proběhla koupě a převod bytu bez jakéhokoliv problému. V případě, že budu potřeboval realitní služby v Chomutově, určitě se na Vás znovu obrátím.
Co nejvíce oceňuji je to, že na čem jsme se domluvili, to platilo. Byla mezi námi pružná komunikace jak po tel., tak po mailech a to v kteroukoliv hodinu. Vše proběhlo hladce. Vše bylo tak, jak makléř řekl.
Velmi profesionální přístup, vstřícnost, ochota, rychlé jednání, spolehlivost, prodej bez problémů. Za vše děkuji, Metálová
Služby realitního makléře pana Žikeše jsem využil již podruhé a udělal jsem dobře. Tentokrát jsem s bratrem nemovitost prodával, vše proběhlo podle našich představ. Pan Žikeš nás na dvou schůzkách seznámil s postupem při prodeji, dal dohromady dokumentaci, zajistil všechny smlouvy, nafotil nemovitost a zajistil inzerci. Od zveřejnění inzerátu byla nemovitost za čtyři dny prodána !! Pan Žikeš je profesionál ve svém oboru, ochotný, výborná komunikace a nic pro něj nebylo problém. Moc Děkuji. Babčaník Petr.
Děkujeme za rychlé řešení prodeje našeho bytu. S prací p. Žikeše jsme byli nadmíru spokojeni. O nic jsme se nemuseli starat a vše zařídil za nás. Vždy byl perfektně připraven a měl tím naši 100% důvěru. Při prodeji bytu jsme ocenili jeho rychlou a přehlednou komunikaci, o každém kroku jsme byli neprodleně informováni. Byt prodal velmi rychle a za cenu, která převýšila naše očekávání. Doporučujeme každému kdo chce dobře, rychle a pohodlně prodat svou nemovitost. Richterovi
Komunikativní, vstřícný, dobrá a rychlá spolupráce. Naprostá spokojenost
Vstřícný a profesionální přístup
Prodávala, či kupovala jsem nemovitost již několikrát a vždy je tato procedura spojena s určitými starostmi. Aby byly co nejmenší, dokáže zajistit správně vybraný makléř. Nikdy bych nemovitost neprodávala sama. Já jsem naprosto spokojena s prací pana makléře Františka Žikeše. Byl naprosto profesionálně připraven už na první schůzce (statistiky prodeje podobných bytů v okolí i s cenami, výklad jakým způsobem pracuje a co bude potřebovat od nás). Měl vždy korektní vystupování, přesto velmi lidské, vždy dodržoval termíny, kupce sehnal do jednoho týdne a nakonec náš byt prodal za vyšší částku, než jsme původně chtěli. Nelze než hodnotit jeho práci jako výtečnou směřující ke spokojenosti prodávajícího i kupce.
Profesionální přístup = spokojenost = dobrý výsledek
S panem Františkem Žikešem jsem byl naprosto spokojený a určitě bych ho doporučil svým známým.
Děkuji za osobitý přístup a komplexní služby. Setkal jsem se s hodně makléři, ale pan Žikeš patří k těm TOP. Je radost s ním jednat.
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Františku Žikešovi ze společnosti Remax za profesionálně odvedenou práci při prodeji našich nemovitostí. Vše proběhlo rychle, komunikace i jednání na skvělé úrovni. Pana makléře mohu vřele doporučit.
Chtěli bychom tímto poděkovat panu F. Žikešovi za profesionální práci při zprostředkování koupě bytu. Jeho přístup byl naprosto profesionální a ochotně nám se vším poradil. Je milý a vstřícný, jeho služby vřele doporučujeme.
Má spolupráce s tímto makléřem není první. Je to člověk, kterému můžete věřit. Vše co řekne platí. Doufám, že naše spolupráce není poslední. Vždy se obrátím pouze na něj, pokud bych kupoval nebo prodával nemovitost.
Kdykoliv je potřeba, dá se mu zavolat. Pokud nezvedne tel., po chvíli volá zpět. Jakmile je nějaký problém, okamžitě hledá řešení, upozornění na různá fakta i když by nemusel. Na domluvenou schůzku jezdí na čas (nestalo se mi že bych někde čekal jako u jiných realitních společností). Skvělý přístup (přátelský a ochotný). A co je nejdůležitější stále USMĚVAVÝ.
Rád bych poděkoval panu Františku Žikešovi a ocenil spolupráci při složitém prodeji činžovního domu. Byla na profesionální úrovni, včetně orientace v cenách nemovitostí. Oceňuji vstřícnost, rychlost a perfektní řešení všech komplikací a nestandardních situací, které při prodeji vznikly. Pan Žikeš je i jako člověk velmi příjemný, sympatický a přátelský. Byl jsem maximálně spokojený
Zkušenosti, přehled, přímé jednání, naprostá profesionalita skloubená s lidskostí. Mohu vřele doporučit.
Pana Žikeše jsem oslovila na základě doporučení od známé. Neskutečný přístup, který se v této době již skoro nikde nevidí. Velice ochotný, vstřícný. Poradil ve všem. Rychlost, jakou vše zařídil byla opravdu neskutečná. Je to člověk, který je na pravém místě. Je vidět, že pan Žikeš nechodí "jen do práce", komunikace s klientem bezkonkurenční. Mohu jen vřele doporučit a chtěla bych i touto cestou mnohokrát poděkovat.
Vše zařídí, neskutečně ochotný a příjemný. Neměla jsem s koupí nemovitosti sebemenší starost, o vše se postaral. Vřele doporučuji.
Skvělý přístup, ochota, makléř byl skvěle připraven, kompletní servis, rozumná provize. Kupoval jsem nemovitost v exekuci a makléř podal a zaplatil první i druhý vklad na katastr, podal daňové přiznání. Super!
Ochotný, vstřícný, komunikativní. Co slíbí, to splní bez zbytečného odkladu. S jeho službami jsme byli moc spokojení.
Dobrý den, byla jsem maximálně spokojená. Vysvětlil, poradil a pomohl naprosto se vším.
Výborné služby, kvalitní servis, ochota makléře. Vždy mi byly poskytnuty informace o stavu prodeje.
Sama pracuji v realitách, takže mohu posoudit profesionalitu a odbornost p. Žikeše, kterou opravdu má. Obchod proběhl v pořádku, ke spokojenosti všech. Mohu jen doporučit.
Pan Zikeš je profesionál v pozitivním slova smyslu, navíc s lidskou tváří. Velmi oceňuji, že byl operativní a velmi ochotný se setkat v kteroukoliv hodinu a den. Na mé požadavky ohledně doplňujících informací reagoval velmi rychle a byl klíčovou osobou v jednání s původním majitelem bytu a notářem. O kupované nemovitosti znal spoustu zajímavých informací i když přímo nesouvisely s mnou kupovanou bytovou jednotkou. Nicméně bylo to pro mne velmi zajímavé. Takhle si představuji přístup osob, kteří pracují v oblasti služeb. Bravo a gratuluji vám k takovému zaměstnanci.
Děkujeme za profesionální přístup, ochotu a hladký prodej naší nemovitosti. Byli jsme velmi spokojeni.
Pan Žikeš je člověk na svém místě. Velice příjemný. Na všechny naše dotazy nám dokázal dát odpověď. Ocenili jsme hlavně to, že nás do ničeho netlačil.
Spolupráce s panem Žikešem byla jedním slovem skvělá. Nemám k němu jedinou výtku. Vše vždy proběhlo tak jak řek. Zavolal vždy když slíbil nebo se dozvěděl něco nového. Jeho vystupování je velice profesionální, je velmi sympatický, milý a usměvavý. My jsme s ním byli nad míru spokojeni. I po samotném předání bytu a následném zařizování všech různých papírů a energií nám byl vždy nápomocný, kdykoliv jsem mu zavolala vždy mi poradil. Já ho hodnotím na jedničku a vřele ho doporučuji. Při předání bytu nám sice nastalo pár komplikací s bývalými majiteli, ale pan Žikeš se k nim postavil čelem a vše vyřešil. Moc mu za to děkujeme a jsme rádi, že naše první zkušenost s realitní kanceláří byla jen pozitivní.
Jako klient mohu pana Žikeše jen doporučit. Kvalitní přístup ke klientům, chování, vstřícnost, ochota.
Veškeré makléřské služby poskytované panem Františkem Žikešem byly na velmi profesionální úrovni.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení